Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
WEEKEND AT WORK

WEEKEND AT WORK

Ahoj všichni, jak se dnes máte? Dnes by jsem vás ráda jen trochu informovala o tom, jak vypadal můj víkend. Protože už se mi blíží maturita a taky období plné učení, brzy už přijde čas, kdy se budu muset soustředit jen na studium. A proto jsem se rozhodla, že ještě tento víkned strávím v práci, aby jsem si našetřila nějaké peníze na později. Asi to pro mě bude trochu težší, teď si zvyknout na to, že přijdu každý den ze školy a budu se ještě muset učit a nevydělávat si žádné své peníze.

Sobota mi začala brzkým vstáváním, a to už v 6:15, ta tma, to jehrůza, vůbec se mi nechtělo vstávat, ale začalo sněžit, což bylo kouzelné. Celý den jsem strávila v práci, ale nakonec to docela uteklo, když poznáte nové super lidi tak to jde samo a čas jen letí. Po práci jsem si jela jen něco vyřídit do centra a hned domů. Asi po 10 minutách, co jsem nasedla do vlaku, vlak zastavil a ve finále jsme měli zpoždění přes 2 hodiny. Na tohle mám prostě vždy štěstí… Nejvíce mi vadilo to, že jsem ještě nevečeřela a tak jsem měla už hrozný hlad. Hned jak jsem se dostala domů, udělala jsem si rychle jídlo a šla  spát.

Neděle byla dá se říct stejná jako sobota, až na to, že po práci jsem se sešla s Valentýnkou v centru na večeři. Vybraly jsme Forkys – Veganské bistro, kde to mám moc ráda. Dala jsem si super bowl s quinou, sušenými rajčaty, shitake a uzeným tempehem – jako vždy to bylo vynikající. S Valčou jsme měli konečně tu možnost se opět vidět, a tak jsme prokecali asi 2 hodiny. Doma jsem si už jen dala sprchu a ihned unsula.

A jaký jste měli víkend vy? Také posledních pár dní vloguju, takže se můžete podívat i na youtube!!

Užijte si zbytek dne, Papa Blondeed

 

Hi everyone, how are doing? Today I just wanted to update you about my weekend. Because my Maturita exam is getting closer and closer, soon it will be time for me to start study for it. So because of that, I wanted this weekend to go to work and make some money to save them for later. As I am used to make my own money it will be a little bit hard for me to stop it and just study every afternoon after school.

On Saturday I woke up at 6:15, it was terrible because of the dark outside and it also started snowing which was quite nice.. I was all day at work, but I met there a few amazing people so it wasn’t that bad. I went home by train and after 10 minutes in the train, we stopped and we were delayed for 2 hours which was terrible because I didn’t eat dinner and was pretty hungry. When I got home I just made me dinner and went straight to bed. Sunday was same as Saturday but after my job ended I went to the centre and met there for a dinner with Valentýna. I am so glad that we finally met again and we talked for hours. We choose Forky’s – the vegan bistro and it was delicious as always. I went for a super bowl with quinoa, sun-dried tomatoes, shiitake mushrooms and smoked tempeh. And then I just went home, got a shower and fell asleep right after I jumped into my bed.

And how was your weekend? I’m also vlogging, so don’t forget to check my Youtube channel later!!

Enjoy the rest of the day babes <3

 

<3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.