Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
THE FRESH BAR – PILSEN

THE FRESH BAR – PILSEN

Dobré ráno, všichni.!! Pokud mě sledujete na instagramu mohli jste si všimnout, že moc ráda navštěvuji zdravá bistra a kavárny, a dnes Vám ukážu jednu z nich.

Protože jsou Vánoční prázdniny a já mám konečně čas, domluvily jsme se s mojí kamarádkou ze základní školy, že se sejdeme a zajdeme si na Brunch.

Tohle útulné, krásné bistro se nachází přímo na náměstí v Plzni a já ho objevila teprve až nedávno. Pokud někdy budete v Plzni, urřitě sem musíte zajít.

Mají tu nejlepší kávu snad z celé Plzně – já si dala jak jinak sójové latté a bylo vynikající!!

Mají velký výběr různých smoothies, čerstvých šťáv a taky krásně vypadajících zákusků. Pokud by jste chtěli něco jen rychle na cestu ( #togo), mají například veganské sandwiche, různé salátové misky nebo třeba taky chia pudding a slané koláče – kiše.

Já si už po druhé, co jsem tam byla, dala to samé – Fruity smoothie bowl s bezlepkovou granolou navíc a k tomu ještě Veganskou čokoládovou brownie. Už od mala nemusím čokoládu a nikdy jsem ji nijak extra nejedla, ale tahle brownie, která je navíc z červené řepy je fakt vynikající.

Tohle místo je perfektní jak na učení, práci nebo jen tak tady strávit hodiny povídáním jako my :D…

Určitě tedy tenhle podnik moc doporučuji a nemůžu se dočkat až se tam zase na Brunch vrátím.

Mějete krásný zbytek dne, Pa Blondeed <3

 

Good Morning everyone !! If you’re following me on instagram you would probably know that I love to explore new healthy restaurants and cafes and today I want to show you one of my favorite ones.

Because it’s christmas holiday and I have finally time, me and my old friend Luci from primary school decided to meet for a brunch.

This restaurant is so cozy and nice and you can find it on the main square in Pilsen, so if you ever find yourself in Pilsen don’t forget to stop here.

On their menu you can find a lot of yummy things from smoothie bowls, smoothies, fresh juices and also very nice looking cakes and pies. They also have some food #togo such as vegan sandwiches, salad bowls, chia puddings or salty pies.

I was there for the second time and I chose the same food as before – Fruity smoothie bowl with an extra gluten free granola and yummy  vegan beetroot chocolate brownie. Even if I was a child I’ve never liked chocolate but this brownie is so delicious.

This place is perfect even for learning, working or just chatting there with your friends for hours.

So I really recommend to visit this place and I can’t wait to go there again for a brunch as soon as possible.

Have a nice rest of the day,

 

Bye Blondeed <3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.