Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
MY 19 BIRTHDAY WISHLIST

MY 19 BIRTHDAY WISHLIST

Protože už se moje narozeniny hodně rychle blíží, rozhodla jsem se udělat si takový narozeninový wishlist. Za méně než týden mi bude už 19 (stejně si přijdu tak na 15 :DD) a svoje narozeniny miluju. Vždycky se snažím dělat něco nezapomenutelného a něco co si budu na vždy pamatovat, ať už jedeme někam na výlet, nebo jdeme někam s kamarádkami, zajdu si na nějaké dobré jídlo, nebo si prostě jen udělám hezký den podle mě. Stejně jako svoje narozeniny miluju oslavy. Rozhodla jsem se tedy tento rok oslavovat hned 3x. Jako první by jsem si přála zajít si s mojí rodinou na večeři a oslavit to jen s nimi, poté plánuji pozvat pár nejbližších kamarádek a užít si takovou #girlsnight – nějaký hezký romatický film v kině, přejíst se pizzy v mé oblíbené restauraci a pokračovat a večer zakončit na nějaké party v centru. Jako poslední, to už je taková tradice, slavíme vždy narozeniny jako celá rodina pohromady – však to znáte – babičky, dědové, tety…

wooow.. to zní jako měsíc plný oslavování. (a taky 10 kg nahoře z všech těch dobrot)

Co se dárků týče, jsem ten typ člověka, co ví co chce a radši si napíšu seznam nebo udělám např. takovýhle wishlist pro inspiraci, aby potom ostatní nekupovali zbytečnosti, co ani nevyužiji. Stále u mě bude platit, že nejlépe utracené peníze jsou za cestování, a proto jsem vždy nejradši, když mi někdo raději přispějě na nějakou cestu, nebo jedeme někam na výlet. Zážitky si totiž nikdy nekoupíte!!

Rozhodně neberu tento wishlist jako něco co hned chci a potřebuji. Je to spíš taková inspirace pro mě, co by jsem si jednou třeba chtěla koupit. (Pokudje někdo stejný blázen jako já, může to být i inspirace pro Vás). Od mé rodiny si jen přeju, nějaký čas strávený s nimi, nějakou tu super večeři a také by jsem si přála po hodně dlouhé době k narozeninám dort. Protože už dlouho jím zdravě a teď poslední asi půl rok i vegansky, mamka nezkoušela mi dělat ani kupovat žádné dorty. Tento rok, jsem si ale našla pražskou cukrárnu, co dělá vegasnké dortíky a zákusky. Mým dalším přáním jsou, stejně jako minulý rok, balonky s číslem mého věku (minulýr ok mi vydržely asi 3 měsíce <3). Takže tento wishlist berte spíše jako inspiraci, stejně jako já.

 1. Furla kabelka – po téhle kablce už koukám hodně dlouho, ikdyž moc často malé kabelky nenosím, myslím že k nějakému leegantnímu outfitu nebo jen rychle do města, je super.
 2. Gucci pásek – hahh.. kdo tenhle pásek ještě nemá?? Je to snad doplněk, který má každá blogerka/instagramerka, ale je prostě dokonalý a každý outfit udělá vyjímečným.
 3. Airpods – sluchátka od Applu jsem vždy odsuzovala, po tom, co je každý nosil a já je jednou vyzkoušela u kamarádky, jsem do nich blázen taky a nutně je potřebuju :DD
 4. Gucci šátek – stejně jako u pásku,, stačí pouze jedna věc a váš jednobarevný nebo celo-černý outfit vypadá úplně jinak.
 5. Iphone XS MAX – svůj iphone mám sice asi jen přes půl roku, ale stále jsem si nezvykla na tu velikost. Vždy jsem měla radši větší telefony a ta barva ?? Kdo by se nezamiloval ?? 
 6. Tripod – skvělá věc na natáčení videíí a vlogů, teď nemám moc času, a tak videa moc nevychází. Ale hned jak se semnou tecjnika začne více bavit a já budu mít chvilku čas, budou videa a články pořád, protože mě to neskutečně baví a naplňuje.
 7. Instax square – můj mint green instax mini úplně miluju, ale jednou by jsem chtěla i tento – dělá mnohem kvalitnější a lépe vybarvené fotky. Skvělá věc, jak si uschovat vzpomínky na vždy (ať už z cest, nebo nějakých vyjímečných chvil)
 8. Naked Paletka – Cherry – co by jsem to byla za blogerku, když by jsem neměla na wishlistu také něco z kosmetiky. Od Urban Decay vlastním asi všechny paletky očních stínů a jsou asi moje nejoblíbenější.

 

Because my birthday is just around the corner I decided to make wishlist for my birthday.

I’m turning 19 in less than one week and I love my birthdays. I always want to make something special on that day of the year and something that I want to have as memory.

Celebrations are always a good idea and I love them. So I plan to celebrate my birthday first, just with my family with a lovely dinner in my favorite restaurant, then with the rest of my family – like grandmas and grandpas and last but not least with my closest friends. Probably we will go for a dinner, maybe to the cinema and then join some party in the city centre. Sounds like celebrating all month.. haha :DD

When it comes to gifts I hardly ever know what I want. I think the best way how to spent money is on traveling, so my biggest wish is always to go somewhere and explore new places. I’m absolutely happy with everything I have. Still there are some things that I like and want to have one day. I really don’t expect to get all these things or either any of them. I just like them and want to buy them one day with my own money. From my family I just with to get a vegan cake, maybe balloons same as last year but with the number 19 and I just want to celebrate it with them. This wishlist is just inspiration for me (maybe for you too).

 1. Furla bag – I’ve been looking on this bag for so long. Normally I don’t usually wear small bags but I think it could match perfectly some elegant outfit.
 2. Guccie belt – heyyy.. who doesn’t have this belt yet? and it’s just minimalistic and goes with everything. This belt makes just all black outfit even special.
 3. Airpods – I’ve never liked headphones from apple, but I tried these AirPods and I’m in love with them. 
 4. Gucci scarf – again just one thing that can make one colored outfit special..
 5. Iphone XS MAS – Yes, try. I have my iPhone just for about 8 months now. But I always loved bigger size of my phone. So maybe one day I want to get this one.
 6. Tripod – I really love making videos on youtube but right now I don’t have that much time for it, but tripod is the best things for making videos or vlogs. So please wait and as soon as I have some more time I’ll be more active on youtube and blog too..
 7. Instax square – I already own one instax – instax mini 9 – love the idea of making moments unforgettable. Love my mint green mini instax but this one does better photos, better quality and colors of the photo.
 8. Naked palette – Cherry – every girl has to have a beauty product on her wishlist right? I own almost every eyeshadow palette from Urban Decay and I just love their quality and pigmentation.

LOVE, Blondeed <3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.