Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
Finally back and Maturita season is here…

Finally back and Maturita season is here…

Ahoj všichni !!, po docela dlouhé době jsem konečně zpátky. Poslední dny/ týdny, jsem měla hodně věcí do školy a učení, a to hlavně protože mi začala maturita. První maturitní písemku jsme psali 4.4.2019 a tím to vše začalo. Potom jsme psali slohy, první z češtiny, který si myslím, že nedopadne vůbec dobře, docela se i obávám, aby jsem vůbec prošla. Hned den poté, následoval sloh z Anglického jazyka, který doufám, že jsem snad nějak napsala.

Stále mám spoustu fotek z mých narozenin, maturitního plesu a také z malého výletu s mými rodiči, a tak jsem se rozhodla tyhle fotky sem přidat postupně zpátky v čase. Nechci, aby jste o ně přišli vy a zároveň je tady chci mít i já, jako památku.

V dnešním článku, se můžete podívat na pár fotek ze dne, kdy jsem psala slohovku z češtiny, protože jsme ale začínali až v 12:30, rozhodla jsem si ten den udělat hezčí ráno a vyrazila jsem dříve a zašla si na snídani a kafe do mé oblíbené kavárničky blízko mé školy. Jako vždy jsem si dala ovesné latte a na snídani jsem zvolila smoothie v kombinaci – malina-banán-datle-mandlové mléko, a protože jsem potřebovala nějaký cukr (asi jsem si myslela, že mi to pak bude více přemýšlet. :DD), tak jsem si dala jejich čoko-banánový chlebíček s arašídovou polevou, na která jsem koukala už hodně dlouho a byl opravdu vynikající.

Další den, 11. dubna, jsme psali slohovou práci z anglického jazyka.. Museli jsme napsat 2 dopisy (jeden krátky 60-70 slov a jeden delší 120-150), nejdříve jsme se báli času, že nebudeme stíhat, ale nakonec, jsem vše stihla akorát. Potom, mě u školy vyzvedla mamka a vyrazily jsme na brunch do mého oblíbeného Coffee roomu. Daly jsme si kávy a chvilku jen klábosily, obě jsme k jídlu zvolily  sliced avo toast a já si ještě dala smoothie bowl z banánů, kakaa a arašídového másla, a ooo můůůj bože, tohle musí každý ochutnat!! Chutná to totiž, jako nějaký krém, pudink, zmrzlina a smoothie bowl zároveň, a je to fakt pecka😍 Později odpoledne, jsem si ještě musela něco zařídít na jedné vysoké škole v centru, poté jsme trochu nakupovaly a já ulovila dechberoucí kousky v Zaře a už se nemůžu dočkat, až v nich nafotím nějaké jarní outfity a ukážu vám je..

Mějte krásný týden..

Papa

Blondeed

//

Hello everyone, after quite a long time I’m finally back here. These days  I had a lot of things to do to school and I also had my first maturita exam on 4. April 2019 then my maturita continued with writing essays form Czech language and also from English. And the one from Czech language I’m really afraid about.. So now I just hope they’ll find some points and I hope I did it at least for mark 4.

I still have a lot of photos from my birthday and my Prom night and also from my little trip with parents so I hope you wouldn’t mind that now there will be some latest post.

Here are some photos from the day that I wrote the czech essay. Because we wrote it from 12:30 p.m. I decided to make my day better and went to one really nice caffee near my school and get coffee and breakfast. As always I went for oat milk latte and as breakfast I got smoothie with raspberries, banana, dates and almond milk. And because I needed some sugar I tried their chocolate-banana vegan bread with peanut butter frosting and it was so good. yummy 😛

The next day , on 11. April we wrote the second essay from English. We had to write two letters together about 220 words in 60 minutes. First, I was a bit afraid of the time but It was perfect and I made it on time. After, my mum picked me up at school and we went to my all time favorite Coffee room for brunch. We got caffes and talked a lot. We both choosed sliced avocado toast and because I was pretty hungry I also got banana-chocolate smoothie bowl. It’s soo good, so if you ever find yourself near this coffee I absolutely recommend getting this bowl. It’s sweet and tastes like some cream. Later in the afternoon I have to go for an interview to one of the universities in Prague and then we shopped a little bit. I bought some very nice pieces of clothes in Zara, so I can’t wait to show them to you them in some outfit posts.

Have a nice week.!!

Love

Bluse – Zara, trousers – Zara, handbag – LV
trousers, shirt, jacket – Zara, sneakers – Tommy Hilfiger , handbag – LV

Blondeed

4 comments found

  1. Your blog is quiet good but you should check your grammar. You’ve got some mistakes in the english version of the text and it’s a bit annoying. No offense, it’s just a friendly advice so you can improve your english skills.
    xoxo ♥

    1. Thanks so much, I am glad that you told me this. English is not my mother language, so I’m trying to do my best and I’m still learning. Hope, that one day my english will be without any mistake 😀

  2. Ahooj, tvůj blog je skvělej, máš originální nápady a skvělé tipy na #veganfriendly místa. Těším se na další posty a hlavně na fotky z tvého maturáku 😍❤️

    1. Ahojky, děkuju moc !! To jsem ráda, že se ti příspěvky líbí a už brzy se můžeš těšit na pár fotek co jsem z maturáku našla😍

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.