Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
Prom Night👸🏼✨

Prom Night👸🏼✨

Ahoj všichni !! Jak se dnes máte a jaké jsou vaše plány na Velikonoční prázdniny??

Já jsem zrovna na cestě do jednoho evropského města, ale zatím Vám neřeknu kam. Můžete se určitě těšit na spoustu fotek, nebo sledovat moje story na  instagramu – https://www.instagram.com/palkovatynka/?hl=cs

A protože nemám co dělat, rozhodla jsem se, že vám ukážu pár fotek z mého maturitního plesu, jak už jsem slibovala v minulém článku.

Až po skončení plesu, jsem si vlastně uvědomila, že nemám skoro žádné fotky, a tak jsem čeklala, jestli nám pošle nějaké náš fotograf, kterého jsme tam měli.

Téma našeho plesu byla Cesta Časem, na kterou jsme měli tématicky několik vystoupení během večera. 

Jako asi každé holce, se mi na ples vůbec nechtělo, vůbec jsem se netěšila a nejradši jsem tam vůbec nechtěla jít. To se ale trochu změnilo, když nastal den maturitního plesu, a já měla jít ke kadeřnici na účes a na líčení a tím se moje pocity trochu změnily a já se začínala těšit. Znáte to všechny holky ne?, když se o vás někdo hezky stará a upraví vás a vy se pak cítíte jako princezny. To se stane pouze párkrát v životě, a tohle byl jeden z těch dnů. Já ze sebe, na jeden den, tedy taky udělala princeznu a to hlavně kvůli šatům, které jsem na ten den měla půjčené. Přešně nějaké takové, které jsem měla, jsem totiž měla vysněné, a tak jsem ráda, že jsem je nakonec sehnala. Byly to krásné, jednoduché, ale v něčem vyjímečné šaty od pařížského návrháře Christana Koehlerta. Na tyhle šaty nikdy nezapomenu, a nejradši by jsem je měla doma. Účes jsem zvolila, nakulmované, rozpuštěné vlasy, v zadu sepnuté a doplněné třpytivými kamínky.  A make-up jen jednoduchý nude look.

Snad se Vám fotky budou líbit a dejte vědet jak se vám líbily mé šaty??

Love

Blondeed <3

//

Hi everyone!! How are you today and what are you plans for Easter holiday??

Now, I’m on my way somewhere in Europe but I wouldn’t tell you till you’ll see some photos here from there, here on my blog or you can check out my instagram for more update.   –https://www.instagram.com/palkovatynka/?hl=cs

And because I have nothing to do on my way, I decided to show you some photos from my Prom night as I promised you in latest post.

At the end of the prom I realized, that I don’t have much photos so I was hoping that our photograph’ll send me some.

Theme of your prom was – RIDE IN TIME. During the evening, we had prepared some performances and during the evening we were performing them to all people, who were there.

I don’t know if every girl has it like I had it, but I wasn’t really excited about my prom and I didn’t want to go there first. But these thoughts changed when the day of my prom came. I had an appointment at my hairdresser and appointment for my make-up. And I was really looking only for that. Only few times in your life you can be princess and this day, was one of them. I had the most beautiful dress, which I wish to have. These dress was from Paris designer – Christian Koehlert. They were simple but also unique in some way.

How do you like the photos and my dress ?? Let me know in comments.

LoveBlondeed <3

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.