Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
Shopping day in Ingolstadt village

Shopping day in Ingolstadt village

Ahoj Všichni, jak se dnes máte??

Já jsem hrozně šťastná, že konečně přislo léto a konečně je venku teplo a slunečno. Ačkoliv ty nejkrásnější a nejteplejší dny trávím zavřená celý den v práci, alepsoň si ty peníze snad užiju později někde na dovolené.

V dnešním článku vám ukážu pár fotek a řeknu mé dojmy a pocity, z mé první návštěvy něměcké outletové vesničky. Vždy bylo mým snem, se do nějakého něměckého outletu podívat, všude okolo mi lidé říkali, jak je to super a jaké hezké věci se tam dají pořídit, a tak jsme se jednoho dne, při mém „svaťáku“, rozhodly s mamkou udělat si výlet do Ingolstadt Village. Byla jsem překvapená a zaujatá širokým výběrem obchodů, které outlet nabízí a nejen to. Celkový dojem velice zpříjemní i samotná architektura vesničky a jak je vše ozdobené. Přijdete si, jako když opravdu procházíte nějakou malou vesničkou  plnou obchůdků na ulicích. Outlet nabízí více jak 110 značek, mezi kterými najdete i nějaké luxusnější obchody jako např. Prada, Gucci, Jimmy Choo a mnoho dalších.

Já si jela pro dvě vysněné věci, které jsem si také úspěšně odvezla. První věc, pro kterou jsem si jela, byl Gucci šátek. Po asi hodinovém rozhodování, jsem si vybrala růžový a k němu sladila i další věc, z mého wishlistu, a to Furla kabelku. Zavítaly jsme i do ostatních obchůdků a odvezly si tak moc krásné kousky, za super ceny.

V outletu najdete také několik stánků s občerstvením a kavárníčky, v kterých si můžete odpočinout od nakupování.

Před tím, než jsme jeli přímo do outletu, zastavily jsme se přímo v městečku Ingolstadt, blízko kterého se outlet nachází. Je to malé, romantické městečko s plno historickými uličkami, které lemují restaurace a kavárničky. Já si na instagramu, před naším výletem našla kavárnu – The Salt Eatery. A snad i jen na snidani, by jsem si sem zajela. Je to moderní, malá kavárnička nacházející se v blízkosti centra, v jedné z uliček. Jak asi víte, jím hodně zdravě, a tak můžete vždy očekávat nějaké podniky, které jsou #VEGAN friendly a nabízejí zdravé věci. The Salt Eatery má menu plné, zdravých a zajímavých jídel, a tak si vybere snad úplně každý. Zároveň je to i kavárna a kávu mají opravdu výbornou, veřte mi :DDD

Vybrala jsem si smoothie bowl s extra arašídovým máslem a potom bagel s arašídovým máslem. Všechno bylo vynikající, jen se ze mě stal málem jeden velký arašíd.. haha :DD Na cestu jsem si ještě objednala ovesné latté, a vyrazily jsme do outletu..

Byl to opravud úžasný den strávený s mojí mamkou a myslím, že nákupy se nám taky vydařily..

Byly jste někdy v nějakém takovémhle outletu ?? A jaké jsou vaše vysněné materiální věci??

Užijte si zbytek dne a budu se těšit příšte, a to u slibovaného článku z Holandska.

//

Hi everyone, How are you today??

I’m pretty glad, that summer is almost here and the weather is finally warm and sunny, although I’m spending these nice days at work at least I’ll enjoy the money later.

Todays post will be about a trip which I took with my mum about two weeks ago, when I was free from school. It was ever my dream to visit one of these famous outlet villages in Germany. It was my first visit and I was impressed by the special architecture and their great selection of 110 lifestyle brands like Gucci, Prada, MCM… Between several shops there are cute cafes, where you can take a break from shopping.

When I was at Ingolstadt Village, I bought some very nice pieces of clothing and also some of my dream things.

Before we headed out to the outlet, we stopped in the town Ingolstadt. It’s small towns with beautiful historical street surrounded by shops. I found one really cute cafe there, so I wanted to try it out. It’called The Salt Eatery. And OMGG.. it’s a heaven place for these who like healthy food. They offer different types of smoothie bowls, smoothies, toast with avocado, wraps etc..

So everyone would picked something from their menu. They also do a coffee and it’s really good coffee. Believe me :DD

So I picked smoothie bowl with extra peanut butter and granola and also peanut butter bagel, which was really good. I thought I would be one big peanut after this breakfast. I order one coffee to go and we headed out to the outlet.

It was really nice day spent with my mum and I finally have some of my dreamy things.

Have you ever been to outlet village?? What are your dreamy things??

Enjoy the rest of the day babes..

Všchno mají do detailu krásně vyzdobené // Everything nicely decorated
Slevy v Karlovi😍 // Sales in Karl..
První věc od Gucci z tohohle outletu// My first thing from Gucci from this outlet
Salt Eatery v Ingolstadtu // Salt Eatery in Ingolstadt
Mamka vyzkoušela veganské kari // My mum tried their vegan curry
Bohatě nazdobená Acai bowl // Richly decorated Acai bowl
Byla výborná!! // It tasted really good..
Aby nebylo málo toho arašídového másla, tak ještě bagel .DD // Never enough of peanut butter..

XOXO Blondeed

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.