Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
Amsterdam Acai tour

Amsterdam Acai tour

Ahoj všichni!! přeju všem krásné ráno a start do nového dne!

Jak už asi všichni víte, moje oblíbené jídlo je acai bowl a troufnu si říct, že po všech, co jsem kdy ochutnala, poznám tu nejlepší Acai..

Před tím, než jsem navštívila Amsterdam, jsem si vyhledala nějaké kavárny a restaurace, které by jsem chtěla navštívit. A tady jsou ..

//

Hello, wish you a beautiful start to the day !!

As you probably know, my favorite food is acai bowl, so I think after all of the acai bowls I’ve eaten around the world I should recognized which one is good.

Before me visiting Amsterdam, I made a list of restaurants or cafes which I wanted to visit. So here they’re.

Juice Brothers

Adresa:Raamsteeg 2, 1012 VZ Amsterdam, Nizozemsko

Jídlo: snídaně/ oběd/ svačina

Menu: smoothies, smoothie milky, zdravé dortíky, ovesné kaše

Tohle byl první podnik, který jsem navštívila, hned po příjezdu do Amsterdamu.

Po cestě a celém dopoledni stráveném v městečku Alkmaar, mi pořádně vyhládlo, a tak když jsme konečně našli Juice Brothers, tak jsem byla moc ráda. O Juice Brothers jsem věděla už v době, kdy jsem byla v létě v New Yorku, ale bohužel jsem je nestihla vyzkoušet. Později jsem ale zjistila, že mají pobočku i v Amsterdamu a proto to byl pro mě #mustvisit.

Dala jsem si Acai bowl s extra mandovým máslem a rawnolou. Acai bowl sama o sobě byla docela obyčejná, neříkám, že nebyla dobrá ale nebyla nijak extra, zato ta rawnola byla něco neskutečného!! Chtěla jsem vyzkoušet i nějaké smoothie, a tak volba padla na banánovo-datlové s oříškovým máslem, které bylo snad nejlepší, co jsem za tuhle dovolenou měla!

Místo samo o sobě je moc krásné a nachází se v krásné Amsterdamské čtvrti. Uvnitř mají tropické dekorace, a přijdete si tam jako někde v džungli!

Za mě určitě doporučuji vyzkoušet jejich smoothie a třeba i nějakou smoothie bowl, nebo ta kaše by mohla být dobrá..

//

Adress: Raamsteeg 2, 1012 VZ Amsterdam

Meal: breakfast/ lunch / snack

On their menu: Smoothie bowls, oatmeal, smoothies, juices, healthy cakes…

This was my first stop after arriving in Amsterdam. I was so hungry so finding this place after some time was a pleasure.

When I was in New York I wanted to visit it, but I didn’t have time for it. So when I found out they have also restaurants in Amsterdam I had to visit it.

I got an acai bowl with extra almond butter inside and also on top. And then banana-dates smoothie which tasted like heaven!! this one was too good. Maybe the best smoothie I’ve had in Amsterdam.

The Acai bowls wasn’t special somehow but obviously it was really good. The granola ( actually it was rawnola) was amazing!!

The place itself is so nice. It’s located inn of the nicest district in Amsterdam. There is a lot of space to sit and enjoy your meal or juice and you’ll feel like in a jungle because of their nice decorations.


Yummyy…

The Cold Pressed Juicery

Adresa:Herengracht 245A, 1016 BH Amsterdam, Nizozemsko

Jídlo: snídaně/brunch/ svačina

Tenhle malý smoothie bar najdete blízko domu Anny Frankové, odkud taky jezdí, již už zmiňované, lodě na plavbu po kanálech.

V nabídce najdete spostu druhů smoothies a džusů. Nabízejí pouzte dva druhy smoothie bowls, a tak jsem němal moc z čeho vybírat. Jedna obsahuje dračí ovoce a druhá je ze směsi lesního ovoce. Z návštěvy tohoto podniku jsem byla trochu zklamaná. Slečna, co mě obsluhovala, byla docela nepříjemná a neochotná něco připravovat. Musela jsem si tak vybrat smoothie bowl, která už byla nějakou dobu připravená v lednici. Objednala jsem si ještě smoothie z banánů, datlů a oříškového másla, které mělo zajímavou chuť a hodně zasytilo. Smoothie bowl nebyla špatná, ale nevím jestli by jsem si ji dala ještě jednou. Místo samo sebou je moc hezké a má hezkpé vybavení. Takže za návštěvu a alespoň smoothie určutě stojí!!

/

Adress: Herengracht 245A, 1016 BH Amsterdam,

Meal: breakfast/ lunch / snack

This small fresh bar you can find just a few steps from the Anne frank house, from where you can take a really nice boat trip as we did.

This place offer really wide range of different juices and smoothies. On their menu there are only two types of smoothie bowls. The one with dragon fruit and the other one with berries.

I was a bit disappointed after my visit because the girl on the bar, she wasn’t kind and was exhausted. I asked for a fresh smoothie bowl, bacause they already had one pre-made in a fridge. She was unable to make a new one for me so I went for the one in the fridge and also for a smoothie with dates, bananas and nuts and this one was really good. It was also a lot filling so maybe one of the things would be enough. The place itself is really nice and calm. From the inside you can watch people walking around canals.

Jejich rawnola byla vynikající !!// Their rawnola was awesome!!

Pluk Amsterdam

Adresa:Reestraat 19, 1016 DM Amsterdam, Nizozemsko

Jídlo : snídaně/brunch/café

Menu: smoothie milky, dorty, cupcakes, sandwiche, míchaná vajíčka, palačinky…

To nejlepší nakonec!!

Všichni asi znáte Pluk!! A pokud ne, tak vám ho teď ve zkratce představím. Je to velice roztomilá kavárna a asi je to první, co vám vyskočí na instagramu, když hledáte Amsterdam.

Není překvapení, že se tu čekají dlouhé fronty na stůl. Za to čekání to ale určitě stojí!!

Uvnitř se cítíte, jako v nějaké pohádce. Všude kolem mají vyskládané čerstvé ovoce a zeleninu, z keterého připravují pokrmy. Není to jen kavárnička, ale i malý obchůdek s roztomilými doplňky.

Já jsem si dala ovesné latté, acai bowl a vegan blondie. Nejen že jídlo vypadalo opravdu úžasně, tak ale i tak chutnalo. Acai bowl byla ta nejlepší ze všech, co jsem v Amsterdamu ochutnala a veganská blondie byla taky něco neskutečného.. Připravuji samostaný článek o Pluku v budoucnu, tak se můžete těšit..

//

Adress: Reestraat 19, 1016 DM Amsterdam

Meal: snack/ cafe / lunch / breakfast 

On their menu: smoothie bowls, cakes, sandwiches, scrambled eggs, pancakes…

The best at the end..

All of you probably know Pluk.. It’s probably the cutes cafe in Europe and if you ever search for recommendations in Amsterdam this cafe is the one, which you’ll see as the first one.

It has two locations and I recommend you to be there early in the morning. I was there about an hour after opening and the cafe was full and I has to wait for a table. But I’m happy I did. 

Inside you feel like in some fairytale. Everywhere are some decorations and also stuff which you can buy, like some cups, notebooks, cases for your phone etc.. Inside they have fresh fruit and veggies from which they make their food. This place is probably the most instagramable place.

I order oat milk latte, Acai bowl and the vegan blondie, which was to die for.. the blonde tasted like a heaven in mouth. It was really yummy and I’m preparing separate post about this place soon..Blondeed <3


Your email address will not be published. Required fields are marked with *.