Blondeed

Fashion - Food - Travel - Lifestyle
Monday snapshots – Brunch in Pilsen

Monday snapshots – Brunch in Pilsen

V pondělí jsem se konečně zase po strašne dlouhé době viděla s mojí dlouholetou kamarádkou, už ze základní školy, Luckou. Neviděly jsme se  snad už od mého maturitního plesu, a tak už byl opravdu čas, si zase všechno povědět. Nojooo :DD my, klasický drbny.

Ráno jsem si tedy našla vlak a vyrazila směr Plzeň. Počasí bylo teda nic moc a celý den pršelo, ale my si tím náladu rozhodně nenechaly zkazit. Sešly jsme se u Lucky doma a vyrazily přímo na brunch, do mé oblíbené Plzeňské kavárny – The fresh bar, jelikož jsme obě ráno moc nejedly, pěkně nám vyhládlo. V dopoledních hodinách je tahle kavárna většinou dost plná a je težké najít místo, my jsme ale měly štěstí a našli volný stoleček. Rozhodla jsem se vystoupit z mojí rutiny a chtěla jsem vyzkoušet něco nového, a tak jsem se rozhodla pro avocado-mango smoothie bowl, která byla překvapivě výborná, a teď je to asi můj favorit. Obě jsme si taky daly jejich nejlepší vegan čokoládovou brownie ( jestli někdy bude v Plzni a jste nebo nejste vegan, tuhle brownie musíte vyzkoušet !! věřte mi !!.) a samozřejmě nesměla chybět káva. Čas utekl hrozně rychle a my prokecaly snad 3 hodiny, já si pak vzala ještě jedno ovesné latté na cestu do vlaku a vyrazily jsme vyzvednout Lucky tety čivavky. Pokud to nevíte, tak jsem obří milovník pejsků a doufám, že si brzy nějakého pořídím. Pejsky jsme vyvenčily a Luci mě i s nimi šla doprovodit na vlak. Já si pak jen ve vlaku vychutnávala svoje výborné kafe, zavolala si s kamarádkou z Texasu a chvíli si četla knížku. Po tom, co jsem dorazila domů, jsem se už jen převlékla a šla si dát asi 35 minut rychlé chůze na pás. Potom následovala už jen večeře a několik dalších dílu Pretty little liars..

A jaké bylo vaše pondělí ?? Jak jste si užili tento den.

Těším se brzy.. Blondeed

//

On Monday I finally met after such a long time with my best friend Luci, from primary school. I think we haven’t seen each other since my Prom so it was a must to meet again and go for a coffee. I went to Pilsen by train that day and we met at Luci’s house and because we were so hungry we went straight to my favorite brunch place in Pilsen – THE FRESH BAR.

This place is usually pretty crowded in the morning but we were lucky and we found a place to sit and enjoy our talk. That day I wanted to experiment a little bit and tried the avocado-mango smoothie bowl which was really good. now it’s my new favorite smoothie bowl there. It has really smooth consistency and it seems like a mousse. Both of us also ordered their yummy vegan chocolate brownies and coffees.

We talked for almost 3 hours and because it was raining we stayed a little bit longer. I took also second coffee to go and we went to pick up Luci’s aunts chihuahuas. If you don’t know I am such a big lover of dogs especially of the small types and I wish I would buy some one day. They went with me to train station and I continued straight home by train. At home I just changes and went for a 35 minute walk, made myself a dinner and watches Pretty little liars.

And how was your Monday ??

OOTD – jeans – American Eagle, T-shirt – Zara, shirt Zara

See you soon , Blondeed

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.